Opis


 

Oprogramowanie ProfitCRM to innowacyjne, modułowe rozwiązanie, które przede wszystkim porządkuje i systematyzuje, szeroko rozumiane, informacje o kontrahentach. Funkcjonalności oprogramowania w znacznym stopniu wykraczają poza standardowe rozwiązania klasy CRM, pozwalając tym samym np. na zarządzanie projektami i zasobami w firmie, przygotowywanie ankiet i organizowanie szkoleń, czy obsługę serwisową urządzeń.

 

ProfitCRM sprawdza się idealnie w firmach, które oczekują rozwiązania wspierającego zarządzanie kontaktami z klientami. Dzięki modułowej budowie w dowolnym momencie można rozszerzyć funkcjonalność o dodatkowe narzędzia, tym samym możliwości ProfitCRM zwiększają się wraz z rozwojem firmy.

 

 


Nagrody i wyróżnienia


Medal w kategorii “Informatyka i elektronika” w konkursie “INNOWACJE 2007″, na międzynarodowych targach gdańskich “TECHNICON INNOWACJE” za „Oprogramowanie dla sektora MSP ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem i kontaktami z klientem ProfitCRM”.

 

Tytuł “Innowacja roku 2008″, przyznany przez Kapitułę Konkursu Innowacja 2008 pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Ośrodka Przetwarzania Informacji Centrum Innowacji FIRE, organizowanego przez Forum Biznesu.