Strona główna » O firmie » Partnerzy

Partnerzy


Poniżej prezentujemy lista Partnerów, z którymi współpracujemy na płaszczyźnie technologicznej i handlowej od wielu lat.

 

Firma AC SOFTWARE istnieje na rynku niespełna 10 lat. Przez cały czas swojej działalności zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań software’owo – hardware’owych w zakresie rozwiązań IT dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W swoim dorobku posiada wiele zrealizowanych projektów wspomagających zarządzanie procesami , z których duża część powstała na indywidualne potrzeby Klientów. Wiodącym produktem jest oprogramowanie ProfitCRM, które pozwala na kompleksowe zarządzanie kontaktami z Klientami.

 

Comarch S.A. jest producentem innowacyjnych systemów informatycznych dla kluczowych sektorów gospodarki: telekomunikacji, bankowości i finansów, ubezpieczeń, administracji publicznej, dużych przedsiębiorstw oraz sektora małych i średnich firm. Szeroki zakres oferty Comarch obejmuje systemy klasy ERP i finansowo-księgowe, oprogramowanie lojalnościowe, systemy wsparcia sprzedaży i elektronicznej wymiany dokumentów, zarządzanie wiedzą, Business Intelligence, bezpieczeństwo i ochronę danych oraz wiele innych produktów.

 

Firma istnieje na rynku od 1999 roku i od samego początku swej działalności specjalizuje się w technikach automatycznej identyfikacji. W swojej ofercie Systemów dla Biznesu posiadają rozwiązania wspierające przetwarzanie dokumentów (OCR/ICR/OMR), archiwizację i obieg dokumentów (DMS, CMS), systemy zabezpieczeń (KD/RCP, biometria), zarządzanie tożsamością i szyfrowanie. W zakresie Dystrybucji są między innymi Partnerem Krajowym (Country Partner) rozwiązań wiodącego na świecie producenta aplikacji OCR FineReader – ABBYY, generalnym dystrybutorem czytników biometrycznych Virdi, dystrybutorem systemów do szyfrowania połączeń telefonicznych – Secure Voice oraz systemów do zabezpieczeń dostępu do komputera – Authasas.