Strona główna » O firmie » Referencje

Referencje


Firma NCORE Sp. z o.o. jest operatorem telekomunikacyjnym działającym na terenie powiatu nyskiego. Nieprzerwanie od 2002 roku świadczy wysokiej jakości usługi dostępu do sieci Internet. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i świadczeniu usług na najwyższym poziomie, stale zwiększa liczbę zadowolonych Klientów.

 

LM Line to wiodąca na polskim rynku firma oferująca materiały i akcesoria do diagnostyki medycznej. Prężnie działa na tym niełatwym rynku od roku 2005, a jej celem jest zapewnienie klientom produktów niezbędnych w funkcjonowaniu każdej placówki służby zdrowia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom dysponującym ograniczonymi możliwościami finansowymi, zapewniają konkurencyjne ceny i jednocześnie wysoką jakość oferowanych produktów.

 

Firma Fungis istnieje na rynku ponad 20 lat i specjalizuje się w produkcji wysokojakościowego podłoża do upraw pieczarek. Przez ten czas wypracowała rozpoznawalną markę, która została laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in.: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2009 roku przez Dun & Bradstreet Poland, Diamenty miesięcznika Forbes 2009, 2010, 2011, Gepardy Biznesu 2008, Gazele Biznesu 2008, 2009, 2010.

 

Fabryka Maszyn i Urządzeń Przemysłowych “FAMAD” Sp. z o.o. z siedzibą w Paczkowie prowadzi działalność od ponad 65 lat. Specjalizuje się w produkcji urządzeń stosowanych w procesie produkcyjnym, związanym z technologią klejenia, obróbki i uszlachetniania drewna. Produkty Firmy zdobywały nagrody w konkurach zarówno lokalnych np. „Najlepszy Produkt Opolszczyzny“, jak i ogólnopolskich np. Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich „Drema“.

 

Firma IZOTERM specjalizuje się w wykonywaniu kompletnych izolacji termicznych przemysłowych. Współpracuje z takim firmami jak BIS Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice, BIS Izomar Sp. z o.o. Warszawa, Unimax S.A. Kielce oraz Bohle Polska Sp. z o.o. Wykonuje prace dla takich firm jak ALSTOM Power Sp. z o.o. oraz Steinmuller Instandsetzung Kraftwerke GmbH, które są światowymi liderami w branży energetycznej i głównymi wykonawcami wielu inwestycji w tej dziedzinie w Polsce. Ponadto przeprowadzali modernizacje izotermiczne dla PGE Elektrownia Bełchatów S.A., GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. i ANWIL S.A.

 

VITAKO jest prężnie rozwijającą się firmą oferującą szeroką gamę asortymentu i zajmująca się profesjonalnym doradztwem z dziedziny dietetyczno – zdrowotnej. W ofercie VITAKO można znaleźć profesjonalne i konsumenckie wagi/ analizatory składu ciała znanych, światowych marek, urządzenia służące do oceny wydolności krążeniowo-oddechowej, urządzenia diagnostyczne, jak i wiele akcesoriów (testy diagnostyczne, krokomierze, monitory aktywności fizycznej, ciśnieniomierze, glukometry, wzrostomierze, fałdomierze, skakanki, miarki i in.). Dzięki ciągłemu poszerzaniu asortymentu, VITAKO umożliwia kompleksowe wyposażanie poradni dietetycznych, placówek zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem chorób związanych z nieprawidłową masą ciała, klubów fitness, uczelni. Dzięki bezpośredniemu importowi sprzętu, mogą zaproponować klientom najatrakcyjniejsze ceny na rynku.

 

WISTOLM to firma rodzinna specjalizująca się w projektowaniu i produkcji mebli kuchennych, mebli biurowych, szaf wnękowych, mebli łazienkowych. Od początku głównym celem działalności firmy jest oferowanie klientom wysokiego standardu usług oraz wyrobów przygotowanych z najwyższą starannością i precyzją. W ofercie Firmy można odnaleźć meble w stylu klasycznym, jak również w stylu nowoczesnym.